نصب ورق کامپوزیت
نصب ورق کامپوزیت
اردیبهشت ۷, ۱۳۹۶
جی ار سی
خرداد ۱۶, ۱۳۹۶
فریم لس

فریم لس

فریم لس

شیشه های بدون فریم نوع ویژه ای از شیشه های دوجداره است که در آن یکی از لایه های شیشه بزرگتر از لایه دیگـــر است. زیبـــایی فوق العاده شیشه های بدون فریم که ساختاری یکپارچه به نمای ساختمــان می بخشد بــه استفاده گسترده از آن در معماری مدرن سرعــت بخشیده است. در این نوع ساخــتار لایه بزرگتـــر شیشه با چسب مخصوص سلیکون مستقیما به روی ( و نه درون) فـــریم فلزی میچسبد و آن را میپوشاند .

نمای فریم لس به دلیل یکپارچه سازی نما یکی از گزینه های مناسب برای بازسازی نمای ساختمان می باشد حتی برای نمای دو پوسته (دو پوسته سازی) به عنوان پوشش زیرین جهت نورگیری فضای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد .

شیشـــه های بدون فریم امکان ایجاد نماهای به واقع تمام شیشه ای را بوجود می آورد. در نمای فریـــم لس شیشـــه ای قاب های آلومینیومـــی نگهدارنده شیشه ( دوجداره یا تک جداره) بر روی یک فریم آهنـــی که از پروفیل هایی با سایزهایی متفــاوت (۴۰*۴۰) ســاخته شـــده است نصب و فیکس می گردد. فواصل شیشـه با یکدیگر در نمــای بیرونی چنـــان نـــزدیک هم بوده که فــریم آهنی از نمای روبرو دیده نخواهد شد . غیر قابل تشخیص بودن فریم های بازشو از خارج ساختمان قابلیت نصب از داخل بنا و بدون استفاده از داربست،آببندی و هــــوابندی موثر ، سبکی وزن ، مقـــرون به صرفه و سهولت نصب شیشه ها از جمله مزایایی است که این محصول را در برابر سایر سیستم ها برتری می بخشد .

 

خصوصیات فریم لس:

ایجاد سطح بصری یکنواخت شیشه

عدم محدودیت رنگ فریم

نصب آسان شیشه

امکان ایجاد سطوح عایق صوت و حرارت با پروفیل های Thermal Break

دارا بودن واشر های مخفی جهت آببندی

امکان اجرا بصورت تمام آلومینیومی

ایجاد مرز جداکننده سازه نما از سازه اصلی

روش اجرا نمای فریم لس:

تهیه نقشه های فاز ۲ با توجه به طرح اولیه

اجرای زیرسازی با استفاده از پروفیل های آهنی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *