چند مورد از مزیت های استفاده از ورق کامپوزیت آلومینیومی
بهمن ۲۷, ۱۳۹۶
ورق کامپوزیت
ورق کامپوزیت آلومینیومی ایمن در برابر آتش سوزی
اسفند ۹, ۱۳۹۶

در مقالات قبلی در مورد مجری نما و نمای ساختمان برای شما صحبت کرده ایم و به توضیحات زیادی در مورد ورق کامپوزیت پرداخته ایم. در این مقاله قصد داریم به کاربرد ورق کامپوزیت  آلومینیومی و ویژگی های آن در مجری نما اشاره کنیم. با ما همراه باشید.
ورق کامپوزیت آلومینیومی که گاهی اوقات به آن ACP نیز می‌ گویند ، ماده و مصالح رایجی است که در ساختمان سازی یا تابلوهای تبلیغاتی کاربردهای مختلفی دارد. این محصول از دو‌ ورق نازک و مسطح آلومینیوم ساخته شده است که به یک مرکز غیر آلومینیومی چسبیده اند. اگرچه ممکن است متوجه آن نشوید، با این حال روزانه مرتبا با ورق کامپوزیت آلومینیومی مواجه خواهید شد و آن را مشاهده خواهید کرد. در این مقاله به بیان ۴ نکته درباره ورق کامپوزیت آلومینیومی می پردازیم که ممکن است ندانید:
۱- رنگ های متنوع
ورق کامپوزیت آلومینیومی تقریبا در ۴۰ رنگ متنوع در دسترس می باشد و حتی می توان در رنگ های ترکیبی ساخته شود تا مطابق با نمای ساختمان شما شود. طراحان ساختمان می توانند ورق کامپوزیت را از طرح های آلومینیوم، مس، روی یا استیل ضد زنگ انتخاب کنند. محصول ساختمانی دیگری که بتواند چنین انعطاف پذیری در طراحی و چنین ظاهر مدرنی داشته باشد بسیار سخت و یا حتی غیر ممکن می باشد.
۲- سبک
وزن ورق کامپوزیت آلومینیومی پس از نصب کامل حدود ۵ کیلوگرم بر متر مکعب می باشد. در مقایسه با سایر محصولات ، ورق کامپوزیت آلومینیومی بسیار سبک وزن و با ماندگاری و دوام زیادی می باشند.
۳- ماندگار و بی خطر
ورق کامپوزیت آلومینیومی برای ساخت و ساز، انتخاب بسیار مناسبی برای محیط می باشد ، زیرا این محصول ماندگار و بی خطر می باشد. ورق کامپوزیت آلومینیومی معمولا از ۸۵ درصد آلومینیوم بازیافت شده ساخته می شود. بر اساس محل زندگی شما، در صورت استفاده از ورق کامپوزیت آلومینیومی می توانید از خدمات کاهش مالیات نیز استفاده کنید.
۴- مقاوم در برابر آتش سوزی
ورق کامپوزیت آلومینیومی طوری طراحی شده است که هسته و‌ مرکز آن از موادی ساخته شود تا در برابر آتش سوزی مقاوم باشد. هسته و ‌مرکز ورق کامپوزیت آلومینیومی مطابق با شرایط آسمان خراش ها و ساختمان های بلند ساخته شده است تا از این مورد اطمینان حاصل شود که از موادی در نمای ساختمان استفاده شده است که آتش نمی گیرد. در هنگام خرید ورق کامپوزیت آلومینیومی ، به مشخصات فنی آن در خصوص موارد آتش سوزی دقت کنید.

همانطور که مشاهده نمودید در این مقاله در مورد ویژگی های ورق کامپوزیت آلومینیومی صحبت کردیم. بدون شک مطلع هستید که از ورق کامپوزیت در مجری نما استفاده می شود و کاربرد فراوانی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر د رمورد مجری نما و یا ورق کامپوزیت می توانید به مقالات موود در سایت مراجعه کنید و یا برای کسب اطلاعات از قیمت ورق کامپوزیت و تهیه آن می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید. همکاران متخصص ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص مجری نما و ورق کامپوزیت می باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *