فایبر سمنت برد
خصوصیات فایبر سمنت برد
شهریور ۲۵, ۱۳۹۶
ورق کامپوزیت و ویژگی های آن
بهمن ۲۶, ۱۳۹۶

آیا می دانید ورق کامپوزیت چیست؟ آیا انواع این نوع ورق را می شناسید؟ آیا می دانید ورق کامپوزیت چه کاربردی دارد و یا چگونه می توان از آن استفاده نمود؟ اگر جواب شما به این سوال ها خیر است پیشنهاد می کنم تا مقالات ما را دنبال کنید و این مقاله را کامل بخوانید.

ورق کامپوزیت محصولاتی است که در نمای ساختمان و مجری نما قابل استفاده است و این محصول دارای انواع متفاوتی می باشد. در این مقاله با ما همراه باشید تا درباره ورق کامپوزیت آلومینیومی به شما اطلاعات مفیدی و کاربردی بدهیم.
می توان این طور گفت که ورق کامپوزیت آلومینیومی مرغوب برای انواع مختلف کاربردهای نمای ساختمان ، نمای داخلی و نمای بیرونی مناسب می باشد.
ورق کامپوزیت آلومینیومی از دو صفحه باریک آلومینیومی ساخته شده که اطراف مرکز پلی اتیلن قرار گرفته است. جالب توجه است بدانید حین فرآیند ساخت ورق کامپوزیت، به مرکز و هسته ورق ، آلومینیوم تزریق می شود تا جداسازی دو ورق کناری از مرکز و ‌هسته تقریبا غیر ممکن شود. قابل توجه بسیاری از مشتریان است که این جنس سبک و‌ مستحکم ، سطحی بسیار صاف و هموار و یکدست دارد که برای نمای ساختمان چسباندن طرح های چاپ شده، رنگ کاری و چسباندن لمینت های تزیینی ایده آل می باشد. از انواع ورق کامپوزیت می توان به ورق های ۳ میلی متری اشاره کرد که در رنگ ها و طرح های متنوع عرضه می گردد. پرداخت های نهایی و ایجاد طرح بز روی ورق کامپوزیت حین فرآیند ساخت انجام می گیرد تا سطحی یکدست و صاف در این ورق ها حاصل گردد. بدون شک همانطور که بسیاری از مشتریان می دانند ورق کامپوزیت دارای کاربردهای متنوعی همچون ورق های عمودی ضد آب، تابلوهای ورودی نمایشگاه ها، استند های تبلیغاتی ، پوشش دیوارها و بسیار کاربردهای دیگر می باشد.
مجموعه ما با ارائه ورق کامپوزیت با بهترین قیمت و‌ کیفیت به شما اطمینان می دهد که از بهترین ورق کامپوزیت آلومینیومی موجود در بازار در ساختمان ها و سایر موارد می تپانید بهره ببرید.
آیا مایلید که ورق های کامپوزیت به اندازه مورد نظر شما برش داده شود؟ به منظور کمک در حداقل رساندن ضایعات و مدیریت و حمل و نقل آسان تر ورق ها، تمام ورق های کامپوزیت ارائه شده در مجموعه ما دقیقا طبق مشخصات مورد نظر و دلخواه شما تولید خواهد شد. بنابراین فقط با یک تماس می توانید ورق هایی با اندازه مورد نظر خود داشته باشید، و یا حتی ورق کامپوزیت را در شکل و طرح های دلخواه خود تحویل بگیرید.

با ما همراه باشید تا در مقالات آینده اطلاعات بسیار مفیدی در اختیار شما قرار دهیم و شما را با مواردی در خصوص ورق کامپوزیت آشنا کنیم که تا به حال در نظر نمی گرفته اید. برای کسب اطلاعات بیشتر از ورق کامپوزیت و یا مجری نما و نمای ساختمان می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. همکاران متخصص ما تحت هر شرایطی آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص ورق کامپوزیت و مجری نما و نمای ساختمان می باشند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *